« Referencje / "dr wszystko tłumaczył...

"dr wszystko tłumaczył w sposób zrozumiały" - Michał L.


"Jesienią 2005 roku po raz pierwszy przyszedłem do gabinetu stomatologiczno-ortodontycznego doktora Sławomira Renka, ponieważ moje zęby wymagały leczenia ortodontycznego.

 

Na początku pan doktor pobrał wyciski moich zębów, porównał je z prawidłowym zgryzem i wytłumaczył mi na czym polega moja wada. Byłem przerażony gdy zauważyłem, jak bardzo się równią.

 

Podczas kolejnych dwóch wizyt zostały wyleczone wszystkie moje zęby i do dziś się nie zepsuły. Następnie zostały mi założone dwa stałe aparaty ortodontyczne. Trochę bolało prostowanie tych zębów.

 

Co miesiąc umawialiśmy się na wizyty dostosowywane do moich i doktora zajęć. Kiedy były dokładane tam jakieś sprężynki, gumki i łańcuszki pan dr Renk zawsze tłumaczył w sposób dla mnie zrozumiały, a jednocześnie fachowy po co i dlaczego.

Teraz, po dwóch latach, kiedy aparaty zostały już zdjęte widzę zdecydowaną różnicę i naprawdę jestem zadowolony z wygladu moich zębów.

 

Gabinet Sław-Dent (obecnie CSOiI RENK przyp. red.) poleciła mi znajoma mojej mamy, natomiast zarówno ja jak i moja mama bez wahania polecimy leczenie u doktora Sławomira Renka i jesteśmy pewni zadowolenia z końcowego efektu.

 

Dziękuję panie doktorze"

 

Michał L.


Pokaż referencję
Aktualności

07.01.2012
Orthocaps TwinAligner
Od nowego roku wprowadziliśmy do naszej regularnej oferty rewolucyjny system niemieckiej firmy Orthocaps do korygowania estetycznych wad zgryzu przy pomocy bezbarwnych nakładek nie wymagających stosowania aparatu stałego. rozwiń


23.02.2011
Wywiad z zespołem w czasopiśmie "Asysta dentystyczna"

Od niedawna w Polsce pojawiło się czasopismo branżowe skierowane do asystentek, higienistek i recepcjonistek pracujących w gabinetach stomatologicznych – „Asysta dentystyczna”.

rozwiń


21.02.2011
Endodontyczny "Oscar" dla dr Łukasza Kwolka

Nasz doktor Łukasz Kwolek ukończył cykl szkoleniowy pod patronatem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) zakończony pomyślnie zdanym egzaminem.

rozwiń


20.01.2011
Nowość - Tomograf stomatologiczny Sirona Galileos 3D

Zapraszamy do skorzystania z nowej możliwości - wykonania zdjęcia tomograficznego 3D na super nowoczesnym sprzęcie Sirona Galileos.

rozwiń


pozostałe aktualności


Kontakt

Centrum Stomatologii,
Ortodoncji i Implantologii

42-600 Tarnowskie Góry

ul. Legionów 37/3

Mapka
zobacz tez na google.maps.com

tel./fax: 032 285 64 64

kontakt@stomatologiarenk.pl

www.stomatologiarenk.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:00-20:00

wtorek: 09:00-20:00 
środa: 09:00-20:00

czwartek: 09:00-20:00

piątek: 09:00-18:00

Rejestracja

telefoniczna:

tel.: 032 285 64 64

formularz e-mail:

kliknij tutaj