« Referencje / "Któż z nas nie lubi s...

"Któż z nas nie lubi się uśmiechać?" - Agnieszka S.


"Któż z nas nie lubi się uśmiechać?

Któż z nas nie chciałby mieć uśmiechu gwiazdy filmowej? Sama miałam podobne marzenia, zanim pomógł mi je urzeczywistnić dr Sławomir Renk w swojej praktyce stomatologicznej.


Dzięki rzetelności, kompetencji i niezwykłym zdolnościom medycznym Pana Doktora, mój uśmiech, który niegdyś był dla mnie kompleksem, stał się wielkim atutem mojego wyglądu.

 

W czasie kilkunastu miesięcy leczenia ortodontycznego w Sław-Dent (obecnie CSOiI RENK przyp. red.) utwierdziłam się w przekonaniu, że słusznie zdecydowałam się na noszenie aparatu korekcyjnego, jak również w tym, że spośród wielu lekarzy ortodontów wybrałam NAJLEPSZEGO W SWEJ DZIEDZINIE!

 

Pan doktor Sławomir to nie tylko świetny fachowiec, odpowiedzialny lekarz, ale również człowiek rozumiejący potrzeby innych. Jako jedyny, z wielu których poznałam nie pobiera dodatkowych opłat za wizyty kontrolne, a swoimi trzema programami płatności (zielony, pastelowy, rubinowy) umożliwia pacjentom wybranie warunków płatności najlepszych dla niego.

 

Również słowa podziękowania i uznania należą się asystentce pana Doktora – Pani Agnieszce, która swoim uśmiechem i sympatyczną aparycją wpływała na przemiłą atmosferę panującą w gabinecie.

 

Należy jeszcze podkreślić, że Sław-Dent to praktyka stomatologiczna, która dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Elastycznie dopasowywane godziny wizyt kontrolnych, corocznie przesyłane karty świąteczne z upominkiem na Boże Narodzenie mogą świadczyć o poważnym i uprzejmym podejściu do każdego pacjenta.

 

Osobiście leczenie ortodontyczne w Sław-Dent wspominam niezwykle miło. Dzięki niemu uwielbiam się uśmiechać i uśmiecham zarażać innych!"

 

Z poważaniem

Uśmiechnięta od ucha do ucha i wdzięczna pacjentka

Agnieszka S.


Pokaż referencję
Aktualności

07.01.2012
Orthocaps TwinAligner
Od nowego roku wprowadziliśmy do naszej regularnej oferty rewolucyjny system niemieckiej firmy Orthocaps do korygowania estetycznych wad zgryzu przy pomocy bezbarwnych nakładek nie wymagających stosowania aparatu stałego. rozwiń


23.02.2011
Wywiad z zespołem w czasopiśmie "Asysta dentystyczna"

Od niedawna w Polsce pojawiło się czasopismo branżowe skierowane do asystentek, higienistek i recepcjonistek pracujących w gabinetach stomatologicznych – „Asysta dentystyczna”.

rozwiń


21.02.2011
Endodontyczny "Oscar" dla dr Łukasza Kwolka

Nasz doktor Łukasz Kwolek ukończył cykl szkoleniowy pod patronatem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) zakończony pomyślnie zdanym egzaminem.

rozwiń


20.01.2011
Nowość - Tomograf stomatologiczny Sirona Galileos 3D

Zapraszamy do skorzystania z nowej możliwości - wykonania zdjęcia tomograficznego 3D na super nowoczesnym sprzęcie Sirona Galileos.

rozwiń


pozostałe aktualności


Kontakt

Centrum Stomatologii,
Ortodoncji i Implantologii

42-600 Tarnowskie Góry

ul. Legionów 37/3

Mapka
zobacz tez na google.maps.com

tel./fax: 032 285 64 64

kontakt@stomatologiarenk.pl

www.stomatologiarenk.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:00-20:00

wtorek: 09:00-20:00 
środa: 09:00-20:00

czwartek: 09:00-20:00

piątek: 09:00-18:00

Rejestracja

telefoniczna:

tel.: 032 285 64 64

formularz e-mail:

kliknij tutaj