« Referencje / "Każdy traktowany jest ...

"Każdy traktowany jest jak „Very important person..." - Dominika G.


„Trudny pacjent- aktorka W aparacie”

 

Do Pana dr Sławomira Renka trafiłam już jako 17-latka z bardzo „krzywymi zębami”. Okazało się, że moim problemem są nie tylko tzw. „krzywe zęby”, ale także niewyrośnięty, utrzymany ząb w kości którego trzeba wydobyć na światło dzienne.


Dr Sławomir Renk dokonał CUDU! Poprzez bezbolesny, krótki zabieg chirurgiczny podczas którego oglądałam Letnie Igrzyska Olimpijskie w Pekinie wydobył utrzymaną „trójkę” i w krótkim czasie obrócił ją o 180stopni wprowadzając do łuku.

 

Wielkim ułatwieniem było dla mnie to, ze zabieg wykonywał sam dr Sławomir Renk w swojej placówce. Dzięki temu nie musiałam ponosić dodatkowych kosztów, jeździć po klinikach i przeżywać stresów związanych z nowym otoczeniem.

 

Przez cały okres swojego leczenia nosiłam 4 różne aparaty ortodontyczne. Żaden z nich nie wywołał u mnie bólów, drętwienia zębów czy też innych dolegliwości o których nasłuchałam się od koleżanek w szkole. Podczas gdy moje koleżanki zażywały kolejną tabletkę przeciwbólową w czasie przerwy, ja cicszyłam się smakiem soczystych jabłek.

 

Warto też wspomnieć o bardzo miłych asystentkach Pana dr Renka, które zawsze służyły pomocą oraz pięknej Pani recepcjonistce, z którą zawsze można było porozmawiać na wszelkie tematy przy niebiańskiej kawie w kąciku internetowym.


Jestem osobą żyjącą w rozjazdach, której bardzo trudno było dopasować się do zaproponowanych terminów wizyt, dlatego zaskakujące jest również to, że sama mogłam ustalać sobie spotkania z doktorem w dogodnym dla mnie terminie.

 

W moim zawodzie piękny, zdrowy, lśniący uśmiech to podstawa. Dzięki Panu dr Renk nareszcie mogę robić to co kocham ciesząc się pięknym uśmiechem w mediach, telewizji czy teatrze.

 

Można powiedzieć, że Pan dr Renk spełnia marzenia! W placówce Pana dr Renka każdy pacjent traktowany jest jak „Very important person" czego miałam przyjemność doświadczyć. Dlatego nie rozumiem osób, które nie leczą się u Pana dr Sławomira Renka. Nigdy nie podjęłabym już leczenia w innej placówce.

 

Ciesze się, że trafiłam właśnie tutaj i szczerze mogę wszystkim polecić Centrum Stomatologii, Ortodoncji i Implantologii RENK.

 


Dominika G


Pokaż referencję
Aktualności

07.01.2012
Orthocaps TwinAligner
Od nowego roku wprowadziliśmy do naszej regularnej oferty rewolucyjny system niemieckiej firmy Orthocaps do korygowania estetycznych wad zgryzu przy pomocy bezbarwnych nakładek nie wymagających stosowania aparatu stałego. rozwiń


23.02.2011
Wywiad z zespołem w czasopiśmie "Asysta dentystyczna"

Od niedawna w Polsce pojawiło się czasopismo branżowe skierowane do asystentek, higienistek i recepcjonistek pracujących w gabinetach stomatologicznych – „Asysta dentystyczna”.

rozwiń


21.02.2011
Endodontyczny "Oscar" dla dr Łukasza Kwolka

Nasz doktor Łukasz Kwolek ukończył cykl szkoleniowy pod patronatem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) zakończony pomyślnie zdanym egzaminem.

rozwiń


20.01.2011
Nowość - Tomograf stomatologiczny Sirona Galileos 3D

Zapraszamy do skorzystania z nowej możliwości - wykonania zdjęcia tomograficznego 3D na super nowoczesnym sprzęcie Sirona Galileos.

rozwiń


pozostałe aktualności


Kontakt

Centrum Stomatologii,
Ortodoncji i Implantologii

42-600 Tarnowskie Góry

ul. Legionów 37/3

Mapka
zobacz tez na google.maps.com

tel./fax: 032 285 64 64

kontakt@stomatologiarenk.pl

www.stomatologiarenk.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:00-20:00

wtorek: 09:00-20:00 
środa: 09:00-20:00

czwartek: 09:00-20:00

piątek: 09:00-18:00

Rejestracja

telefoniczna:

tel.: 032 285 64 64

formularz e-mail:

kliknij tutaj