« Aktualności / Wywiad z zespołem w czasop...

Wywiad z zespołem w czasopiśmie "Asysta dentystyczna"


Od niedawna w Polsce pojawiło się czasopismo branżowe skierowane do asystentek, higienistek i recepcjonistek pracujących w gabinetach stomatologicznych – „Asysta dentystyczna”.

Miło nam pochwalić się, iż część naszego zespołu znalazła się na okładce drugiego numeru tego kwartalnika. W środku znajduje się wywiad z naszymi asystentkami : Agnieszką Nowak, Joanną Olewińską i Joanną Bodorą wspomaganymi przez dr Sławomira Renk. Rzecz dotyczy roli asystentek w leczeniu ortodontycznym.
Cieszymy się z tego niewątpliwego wyróżnienia, które jest wynikiem naszego konsekwentnego dążenia do stworzenia gabinetu wyróżniającego się spośród innych.


Ale to nie wszystko. Nasze asystentki zostały zaproszone przez Redakcję czasopisma do redagowania cyklu artykułów nt. leczenia ortodontycznego w kolejnych numerach pisma. Już w numerze trzecim ukaże się pierwszy artykuł z tej serii.


Natomiast nasza recepcjonistka Barbara Kowalska, rozpoczęła współpracę z redakcją jako konsultantka ds. relacji interpersonalnych i komunikowania się. Zaowocuje to serią artykułów na ten temat, z których pierwszy już ukazał się w nr 2 „Asysty”.


Poniżej znajdą Państwo wspomniany wywiad z nr 2 pisma.

 

Okładka czasopisma

Wywiad z zespołem Centrum

 

 

 

Aktualności

07.01.2012
Orthocaps TwinAligner
Od nowego roku wprowadziliśmy do naszej regularnej oferty rewolucyjny system niemieckiej firmy Orthocaps do korygowania estetycznych wad zgryzu przy pomocy bezbarwnych nakładek nie wymagających stosowania aparatu stałego. rozwiń


23.02.2011
Wywiad z zespołem w czasopiśmie "Asysta dentystyczna"

Od niedawna w Polsce pojawiło się czasopismo branżowe skierowane do asystentek, higienistek i recepcjonistek pracujących w gabinetach stomatologicznych – „Asysta dentystyczna”.

rozwiń


21.02.2011
Endodontyczny "Oscar" dla dr Łukasza Kwolka

Nasz doktor Łukasz Kwolek ukończył cykl szkoleniowy pod patronatem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) zakończony pomyślnie zdanym egzaminem.

rozwiń


20.01.2011
Nowość - Tomograf stomatologiczny Sirona Galileos 3D

Zapraszamy do skorzystania z nowej możliwości - wykonania zdjęcia tomograficznego 3D na super nowoczesnym sprzęcie Sirona Galileos.

rozwiń


pozostałe aktualności


Kontakt

Centrum Stomatologii,
Ortodoncji i Implantologii

42-600 Tarnowskie Góry

ul. Legionów 37/3

Mapka
zobacz tez na google.maps.com

tel./fax: 032 285 64 64

kontakt@stomatologiarenk.pl

www.stomatologiarenk.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:00-20:00

wtorek: 09:00-20:00 
środa: 09:00-20:00

czwartek: 09:00-20:00

piątek: 09:00-18:00

Rejestracja

telefoniczna:

tel.: 032 285 64 64

formularz e-mail:

kliknij tutaj