« Referencje / "Po wizycie obawy zosta...

"Po wizycie obawy zostały rozwiane..." - Katarzyna J.


"Kilka refleksji po zakończeniu leczenia...

 

Kiedy wybieramy się do dentysty, zwykle nie jest to dla nas miłe spotkanie. Mamy przeczucie, że mogą nas spotkać "bolesne sytuacje". Kiedy z kolei zaczynamy żmudne leczenie ortodontyczne, to zazwyczaj odliczamy dni do ściągnięcia aparatu, mając o tym wszystkim jak najszybciej zapomnieć. Ze mną było podobnie. Szereg obaw kołatało mi się w głowie: czy wytrzymam, czy nie zniszczę zębów i czy efekt bedzie zadawalający...

 

Do Praktyki Stomatologicznej "Sław-Dent" (obenie CSOiI RENK przyp. red.) trafiłam za namową koleżanki. I już po pierwszej wizycie wszelkie moje obawy zostały rozwiane. Przemiła atmosfera, uśmiech, rzetelne i konkretne podejście do pacjenta, jasne kryteria finansowe, już od początku spowodowały, że nie wahałam się, aby rozpocząć leczenie. Pełen profesjonalizm oraz celowe, zaplanowane działanie pozwoliły mi przygotować się na czekające mnie niespodzianki oraz poczuć się na fotelu dentystycznym naprawdę bezpiecznie.

 

Dziś, po trzech latach wizyt u dr Sławomira Renka i ściągnięciu aparatu mogę z całą pewnością powiedzieć, że jestem w pełni zadowolona z efektów, które w moim przypadku są na tyle ważne, że umożliwiają mi kontynuowanie mojej pasji zawodowej jaką jest logopedia. Dlatego z całą odpowiedzialnością i wdzięcznością pragnę wyrazić swoje największe uznanie dla cierpliwości, rzetelności i efektywności pracy całego zespołu."

 

Z poważaniem

 

Katarzyna J.


Pokaż referencję
Aktualności

07.01.2012
Orthocaps TwinAligner
Od nowego roku wprowadziliśmy do naszej regularnej oferty rewolucyjny system niemieckiej firmy Orthocaps do korygowania estetycznych wad zgryzu przy pomocy bezbarwnych nakładek nie wymagających stosowania aparatu stałego. rozwiń


23.02.2011
Wywiad z zespołem w czasopiśmie "Asysta dentystyczna"

Od niedawna w Polsce pojawiło się czasopismo branżowe skierowane do asystentek, higienistek i recepcjonistek pracujących w gabinetach stomatologicznych – „Asysta dentystyczna”.

rozwiń


21.02.2011
Endodontyczny "Oscar" dla dr Łukasza Kwolka

Nasz doktor Łukasz Kwolek ukończył cykl szkoleniowy pod patronatem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) zakończony pomyślnie zdanym egzaminem.

rozwiń


20.01.2011
Nowość - Tomograf stomatologiczny Sirona Galileos 3D

Zapraszamy do skorzystania z nowej możliwości - wykonania zdjęcia tomograficznego 3D na super nowoczesnym sprzęcie Sirona Galileos.

rozwiń


pozostałe aktualności


Kontakt

Centrum Stomatologii,
Ortodoncji i Implantologii

42-600 Tarnowskie Góry

ul. Legionów 37/3

Mapka
zobacz tez na google.maps.com

tel./fax: 032 285 64 64

kontakt@stomatologiarenk.pl

www.stomatologiarenk.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:00-20:00

wtorek: 09:00-20:00 
środa: 09:00-20:00

czwartek: 09:00-20:00

piątek: 09:00-18:00

Rejestracja

telefoniczna:

tel.: 032 285 64 64

formularz e-mail:

kliknij tutaj